• info@performansgrup.com.tr
  • 0212 346 16 16

Danışmanlık Hizmetleri

Performans Grup olarak kuruluşunuzun tüm sürecini kontrol ederken çözüm noktalarda sorularınızı yanıtlayarak, tüm sorunlarınızı profesyonel çözümler üretip profilinizi iyileştirmek için güleryüzlü ve profesyonel ekimiz ile yanınızdayız.

Temizlik Hizmetleri

Performans Grup olarak güleryüzlü ve profesyonel personelimiz ile siz değerli müşterilerimize yeni ürün ve teçhizatlarımız ile daha modern bir altyapı ile temizlik hizmetleri veriyoruz.

Teknik Destek Hizmetleri

Performans Grup olarak alanınnda uzman ve profesyonel personelimiz ile siz değerli müşterilerimize her alanda(elektrik, elektronik, su, tesisat, bilişim vb.) daha modern bir anlayış ile teknik destek hizmeti veriyoruz.

Havuz Bakım Hizmetleri

Havuzlarınızın bakımlı ve temiz olması büyük önem taşır. Performans Grup olarak bu alanda uzmanlaşmış güleryüzlü profesyonel personelimiz ile siz değerli müşterilerimize yeni ürün ve techizatlarımız ile daha modern bir anlayış ile havuz bakım hizmet veriyoruz.

Bahçe Bakım Hizmetleri

Performans grup olarak alanında uzmanlaşmış güleryüzlü profesyonel personelimiz ile siz değerli müşterilerimiz için alan en uygun bakım yöntemini seçerek, teknolojik ekipmanlarımız ile daha modern bir anlayış ile bahçe bakım ve peyzaj hizmeti veriyoruz.

Özel Güvenlik Hizmeti

Önceliğimiz can ve mal güvenliğinize önem vermektir. Sağlıklı, güvenilir, kaliteli, ekonomik bir hizmet için bizimle iletişime geçin!

Profesyonel hizmlerimiz hakkinda bilgi almak için bizimle iletisime gecin